Loading...
سبد خالی است
0

درباره ما

بازدید: 789

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیش‌تری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیش‌تر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‌‌‏‌بینند. ویژگی‌‌‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‌‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‌‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گران‌بها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه‌ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آن‌ها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‌‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‌‌‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‌‌‏‌تر مانند خرید کردن دارند. امروز دیگر برای بیش‌تر نیازهای روزمره راه‏ حل‌‌‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیش‌تری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیش‌تری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‌‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‌‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‌‏شود.
دکتر خلیلی مارکت یک فروشگاه مجازی است. در پاسخ به این سوال که محصولات طبیعی و با کیفیت خانگی و روستایی که از نظر کیفیت تأیید شده‌اند را چگونه آسان می‌توان تهیه کرد؟ تیم خلیلی مارکت با تجربه گروه آموزشی دکتر خلیلی همواره دغدغه‌ی سلامت و پیشگیری بیماری‌ها را برای جامعه ایران داشته‌ است و امروز با تکیه بر همین دانش آکادمیک، اقدام به عرضه‌ی محصولات تأیید شده کرده است.
مرکز تحقیقات زیست‌پزشکی سرطان واحد R & D‌ شرکت زیست‌فناوران اقلیم دانش CBC، ما را در این امر یاری می‌نمایند تا بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را به دست هم‌میهنان گرامی برسانیم.

عسل طبیعی!

روند تولید این محصول درمانی بی نظیر، زیر نظر مستقیم دکترخلیلی انجام شده و توسط ایشان در تمام آزمایشگاه های معتبر کشور مورد بررسی و آزمایش قرار داده شده است و جنبه های دارویی این محصول از جنبه ی خوراکی آن بیشتر است.

عسل برداشت شده از زنبورهایی بدست آمده که حدود سه ماه هیچ تغذیه ای به آنها داده نشده و خلوص آن تقریبا مانند عسل وحشی است‌.

این عسل تهیه شده در کوه و کاملا طبیعی است و زنبورها شهد آن را از گیاهان دارویی مثل: گون، گوش بره‌، شکر تیغال و آویشن تهیه کرده اند. بنابراین چنین عسل دارای خواص درمانی بسیار زیادی می باشد و برای کاهش دیابت، کاهش آلرژی، کاهش وزن، درمان سرطان، درمان زخم معده، سوختگی، ترمیم زخم و ... قابل استفاده می باشد.
لازم به ذکر است؛ سلامت داروهایی که زنبور عسل استفاده می کند، به اندازه طبیعی بودن عسل مهم است و در زنبورستانی که این محصول تولید شده فقط از داروهای ارگانیک استفاده می شود و این داروها اثر سویی بر سلامت عسل نخواهند داشت.
سعی ما بر این است با حداقل قیمت عسل را به دست مصرف کننده محترم برسانیم.

با سپاس از اعتماد شما

ویدئوی زیر مستندی از محل تهیه این محصول است.

نظرات